FORUM Fundacji Moto-Medic
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Moto Expo 2017
Moto - Medic (O nas)

Na tegorocznych Targach Motocyklowych oczywiście nie mogło zabraknąć naszej Fundacji :) Zobaczcie co się działo na naszym stoisku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI podczas Wystawy Motocykli i Skuterów 2017! 


Tłusty czwartek
Moto - Medic (O nas)

My już świetujemy - a wy ?

Pamiętajcie o umiarze :)

 


E-maile - rekrutacja
Moto - Medic (O nas)

UWAGA!!!
E-maile z informacjami odnośnie spotkań rekrutacyjnych zostały już wysłane do wybranych kandydatów Smile
Przejrzyjcie dokładnie swoje skrzynki mailowe, na wypadek gdyby wiadomość wpadła do folderu SPAM!

Do zobaczenia Smile

Obrazy: wazna_wiadomosc.png


Nasze spotkania
Moto - Medic (O nas)

A tak właśnie wyglądają nasze spotkania kiedy planujemy działania na zbliżający się sezon, żywo dyskutujemy na temat spraw fundacyjnych, głowimy się nad terminami spotkań rekrutacyjnych oraz przerzucamy się żartami  Każde takie comiesięczne spotkanie to duży krok w rozwoju Fundacji Warszawski Alert Ratowniczy - okiem uczestnika.
Moto - Medic (O nas)

Wraz z Kolegami z Fundacji wybraliśmy się w styczniu na imprezę zwaną Warszawski Alert Ratowniczy. Mieliśmy na niej możliwość przypomnienia i doskonalenia naszych umiejętności w tej jakże trudnej dziedzinie, jakim jest ratowanie ludzkiego życia.

fundacja.moto-medic.pl/images/photoalbum/album_50/16601621_1854599334825952_110549309350797519_o_1_t2.jpg

Popieramy tę inicjatywę

W wielu państwach w Europie i na świecie praktyką wśród kierowców jest spontaniczne tworzenie tzw. pasa ratunkowego, umożliwiającego przejazd służbom ratunkowym. Gdy dojeżdżamy do stojących w korku aut nie możemy być pewni, czy to tylko np. źle ustawione światła albo akurat szczyt komunikacyjny czy np. korek jest wynikiem wypadku gdzieś z przodu. Zjedźmy wtedy do krawędzi jezdni, aby na wszelki wypadek umożliwić szybki i bez przeszkód dojazd dla pojazdów służb ratunkowych...


Walentynkowy Nightskating #1/2016

Zima nie straszna rolkarzom i Ratownikom na motocyklach Fundacji Moto-Medic. 14 lutego 2016 zapezpieczaliśmy pierwszy tegoroczny przejazd, tym razem walentynkowy :)

 

 

Wiecej zdjęć na facebook (klik)


Parada Rock Niepodległości 2015

Dzień Niepodległości, parada ROCK Niepodległości, Fundacja Moto-Medic jako zabezpieczenie medyczne przejazdu.... .....czekamy na wynik liczenia liczby maszyn przez organizatora.

Zdjęcia:  Butterfly Photo Studio Marta Lorenc

Więcej zdjęć w galerii oraz na facebook 


Ratownicy w Przedszkolu 401

W dniu dzisiejszym z ogromną radością złożyliśmy wizytę przedszkolakom z ursynowskiego przedszkola nr 401. Naszą wizytę zaczęliśmy od przeczytania najmłodszym maluchom krótkich opowiadań „Karetka Mietka” i „Helikopter Piotrka”. Następnie dzielna 3letnia pozorantka pozwoliła na swojej rączce zaprezentować bandażowanie, a 2 innych małych śmiałków spróbowało powtórzyć zaobserwowany opatrunek. Poszło im znakomicie!

Później już dla wszystkich grup odbył się pokaz zastosowania deski ortopedycznej. Nasi ratownicy pokazali dzieciakom stabilizację pacjenta z podejrzeniem urazu kręgosłupa przy pomocy deski ortopedycznej. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem, a pozorantka – nauczycielka grupy Żuczki była bardzo dzielna i z uśmiechem przeżyła test obrócenia deski – nie spadła. Gratulujemy odwagi!!

Na sam koniec każda grupa wyszła do ogrodu, w którym czekała na nich nasza karetka „Delfina” oraz 2 motocykle ratunkowe. Pytaniom o sprzęt w karetce, wsiadaniu na motocykle i radosnym okrzykom zachwytu nie było końca. Pod wrażeniem były nie tylko dzieciaki 

Przemiła atmosfera serdeczności ze strony dyrekcji i nauczycielek ogrzewała nas razem ze słonkiem, które chyba specjalnie dla nas dziś rano wyszło zza chmur. Myślę, że jeszcze kiedyś tam wrócimy, dziś było nam ogromnie miło!!! Pozdrawiamy dzieciaki i ich opiekunki, do zobaczenia!!

Wiecej zdjęć w galerii >> link


MotoRóżowi 2015

Kolejny raz MotoRóżowi przejechali przez Warszawę, z przyjemnością uczestniczyliśmy w tej akcji.

Wspólne z Policją zabezpieczenie trasy przejazdu i zabezpieczenie medyczne imprezy – tak Fundacja Moto-Medic mogła wesprzeć kampanie walki z rakiem piersi.

Popieramy takie inicjatywy, brawo MotoRóżowi! Cool

 

Wiecej zdjęć w galerii >> link


Moto-Medic na Facebook!

Zapraszamy do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Wraz z postępem czasu będzie się on wypełniał informacjami dotyczącymi życia Fundacji, jej obecności w społeczności ratowniczej i motocyklowej (niekoniecznie wirtualnej ;) ).

 

Zapraszamy! Profil dostępny pod linkiem 

https://www.facebook.com/fundacja.motomedic